holdplanen

Træn når det passer dig!

Vi har altid en masse fede hold på programmet, og her finder du alt hvad der er planlagt for den næste uge.

Tilmeld dig igennem Wodify.

Mon 04/03 16:00-21:00 Open GYM Open GYM 16:00-21:00
Mon 04/03 17:30-18:30 Metcon Metcon: 17:30 Mette Rasmussen
Mon 04/03 19:00-20:00 CrossFit CrossFit: 19:00 Lars Borris Pedersen
Tue 05/03 11:00-16:00 Open GYM Open GYM: 11:00-16:00
Tue 05/03 12:15-13:15 CrossFit Frokost WOD 12:15 Alex Glistrup
Tue 05/03 16:00-21:00 Open GYM Open GYM 16:00-21:00
Tue 05/03 16:30-17:30 CrossFit CrossFit: 16:30 Poul Kreutzmann
Tue 05/03 17:30-18:30 Begynderhold Begynderhold: 17:30 Julia Olsen
Wed 06/03 11:00-16:00 Open GYM Open GYM: 11:00-16:00
Wed 06/03 12:15-13:15 CrossFit Frokost WOD 12:15 Christian Fleischer Rex
Wed 06/03 16:00-21:00 Open GYM Open GYM 16:00-21:00
Wed 06/03 16:30-17:30 CrossFit CrossFit: 16:30 Camilla Nymand Petersen
Wed 06/03 16:30-17:30 CrossFit Endurance ASSAULT BIKE CrossFit Endurance ASSAULT BIKE: 16:30 Camilla Nymand Petersen
Wed 06/03 16:30-17:30 CrossFit Endurance ROW CrossFit Endurance ROW: 16:30 Camilla Nymand Petersen
Wed 06/03 16:30-17:30 CrossFit Endurance RUN CrossFit Endurance RUN: 16:30 Camilla Nymand Petersen
Wed 06/03 17:30-18:30 CrossFit CrossFit: 17:30
Wed 06/03 19:00-20:00 CrossFit CrossFit: 19:00 Christina Søgaard
Thu 07/03 11:00-16:00 Open GYM Open GYM: 11:00-16:00
Thu 07/03 12:15-13:15 CrossFit Frokost WOD 12:15 Julia Olsen
Thu 07/03 16:00-21:00 Open GYM Open GYM 16:00-21:00
Thu 07/03 16:30-17:30 CrossFit CrossFit: 16:30 Susan G Johnsen
Thu 07/03 17:30-18:30 Begynderhold Begynderhold: 17:30 Lars Borris Pedersen
Fri 08/03 11:00-16:00 Open GYM Open GYM: 11:00-16:00
Fri 08/03 12:15-13:15 CrossFit Frokost WOD 12:15 Alex Glistrup
Fri 08/03 16:00-20:00 Open GYM Open GYM 16:00-20:00
Fri 08/03 16:30-17:30 CrossFit CrossFit: 16:30 Mette Steenholdt
Fri 08/03 17:30-18:30 CrossFit CrossFit: 17:30 Poul Kreutzmann
Sat 09/03 09:00-10:00 CrossFit Endurance ASSAULT BIKE CrossFit Endurance ASSAULT BIKE: 09:00
Sat 09/03 09:00-10:00 CrossFit Endurance RUN CrossFit Endurance RUN: 09:00 Susan G Johnsen
Sat 09/03 09:00-10:00 CrossFit Endurance ROW CrossFit Endurance ROW: 09:00 Susan G Johnsen
Sat 09/03 10:00-14:00 Open GYM Open GYM: 10:00-14:00
Sat 09/03 10:00-11:00 CrossFit CrossFit: 10:00 Camilla Nymand Petersen
Sun 10/03 11:00-12:00 CrossFit CrossFit: 11:00 maja Christiansen
Sun 10/03 11:00-14:00 Open GYM Open GYM: 11:00-14:00
Sun 10/03 13:30-15:00 Fit Parent Fit Parent: 13:30 maja Christiansen
Mon 11/03 11:00-16:00 Open GYM Open GYM: 11:00-16:00
Mon 11/03 12:15-13:15 CrossFit Frokost WOD 12:15 Christian Fleischer Rex
Mon 11/03 16:00-21:00 Open GYM Open GYM 16:00-21:00
Mon 11/03 16:30-17:30 CrossFit Endurance ASSAULT BIKE CrossFit Endurance ASSAULT BIKE: 16:30 Susan G Johnsen
Mon 11/03 16:30-17:30 CrossFit Endurance ROW CrossFit Endurance ROW: 16:30 Mette Rasmussen
Mon 11/03 16:30-17:30 CrossFit Endurance RUN CrossFit Endurance RUN: 16:30 Mette Rasmussen
Mon 11/03 16:30-17:30 CrossFit CrossFit: 16:30 Mette Rasmussen
Mon 11/03 17:30-18:30 Metcon Metcon: 17:30 Mette Rasmussen
Mon 11/03 19:00-20:00 CrossFit CrossFit: 19:00 Lars Borris Pedersen